Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akvarel a tužka na papíře, 42 x 19 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1893, signováno vlevo dole Schwaiger.Autor viz T 2/443, TD 165, TB 30/351, B 9/464, NEČVU 2/740."